Doradztwo podatkowe

Tatiana Małocha

Doradca podatkowy wpis nr 02610

Zajmujemy się doradzaniem od 1993 roku, posiadamy niemałe doświadczenia związane
z reprezentowaniem klientów w postępowaniu podatkowym.

Prawo podatkowe nie jest proste w interpretacji. Z naszego doświadczenia wynika, że wielu przedsiębiorców zbyt późno zgłasza się po poradę do doradcy podatkowego.

Mnóstwa nieprzyjemnych konsekwencji podejmowania błędnych decyzji podatkowych można uniknąć, stosując poprawnie przepisy prawa podatkowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza Kancelaria oferuje usługi doradztwa podatkowego oraz prowadzeniem ksiąg podatkowych.

Z naszych usług korzysta obecnie kilkadziesiąt firm. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne.

Naszym celem jest jak najmniejsze absorbowanie Klientów sprawami podatkowymi związanymi

z prowadzonymi przez nich przedsięwzięciami. Dlatego dzięki otrzymanemu pełnomocnictwu kontakty
z Urzędem Skarbowym bierzemy na siebie.

Nasi Klienci mogą skupić się na swojej działalności wiedząc, że wszelkie niezbędne formalności załatwimy za nich. Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację. Gwarantujemy tajemnice zawodową na takim samym poziomie jak gwarantują adwokaci i radcowie prawni.

Przydatne linki:

Gloger

BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI - DORADZTWO PODATKOWE

W naszej pracy dążymy do ulepszania oferowanych usług, aby były one jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne.

Stale poszukujemy nowych pomysłów i zastosowań. Chętnie podejmujemy wyzwania, które zmuszają nas do tworzenia nowatorskich rozwiązań. Dlatego Nasza Firma dba o ciągły rozwój swych pracowników. W najbliższym czasie zaplanowane są następujące szkolenia:

Potrzebujesz
porady?

 

Zapytaj konsultanta